Kõige sagedasemad küsimused meist ja meie põgenemismängudest. Ülejäänud küsimuste tekkimisel helistage telefonile: 588 600 66

See on mäng, milles 2-6 liikmelist meeskonna suletakse spetsiaalse atmosfääri loodud toas. Osalejatele on antud üks tund, et pääseda toast. Põgenemismängu läbimiseks, te ei vaja erilisi teadmisi ja füüsilist jõudu, selleks on vaja ainult tähelepanelikkust ja loogilist mõtlemist.

iNGAME põgenemismängudes saavad osaleda 2-6 liikmelised meeskonnad.

Tavaliselt alates 14-aastased lapsed saavad iseseisvalt mängida põgenemismänge. Alates 7-aastased lapsed saavad mängida koos vähemalt ühe täiskasvanuga võI animaatoriga. Mängudes, kus on olemas õudusmotiivid, on pandud vanusepiirang 16+ võI 18+. Põgenemismängude administraatoril on luba küsida dokumente, mis kinnitab osalejate vanust.

Esiteks valige mängu, mis rohkem teile meeldiks ning aega, ja siis broneerige mängu kas meie leheküljel või helistage telefonile +37258860066. Mängu broneerimine ei nõua ettemaksmist, saab maksta kohapeal enne mängu algust. 24 tunni jooksul enne mängu administraator helistab teile, et kinnitada broneeringu. Kui teie kolm korda ei vasta kõnele, siis broneeringut tühistatakse. Kohal peab meeskond olema 10-15 minutit enne mängu algust. Juhul , kui meeskond hilineb, mängu aega lühendatakse.

Administraator selgitab osalejatele põgenemismängu reegleid ja mängu legendi ning seejärel viib meeskonna põgenemistuppa. Meeskonnal on antud täpselt 60 minutit aega, et lahendada mõistatusi ja pääseda toast. Kõik mõistatused lahendatakse loogikaga , kasutada füüsilist jõudu pole vaja.

Kogu mäng teie olete operaatori vaatluse all. Kui mingisugune mõistatus tundub väga raskena , siis osalejad saavad küsida abi tema käest.

Muidugi! Meie põgenemistoas te saate tähistada sünnipäeva,korporatiivi, poissmeeste õhtu, tüdrukute õhtu võI saate isegi teha romantilise ettepaneku. Meie pakume teile sünnipäeva paketti võI lihtsalt teeme peo teie soovi korral. Täpsema informatsiooni saamiseks helistage telefonile +372 588 600 66

Animaator, muinasjutu tegelase rollis, hakkab lõbustama teie lapsi ning ta saab ka aidata lahendada mõistatusi. Animaatori teenus maksab 50 eurot/tund. Selle teenuse te saate broneerida vähemalt 48 tunni jooksul enne mängu algust. Selle jaoks nõuame ettemaksmist , mida saab teha kas pangaülekandega või iLocked asukohal.

Jah, kui teie soovite kinkida põgenemismängu, siis on võimalus osta meie juures kinkekaart. Meie pakume kinkekaarte hinnaga alates 40 kuni 75 eurot. Kinkekaarti saate kasutada, et maksta mängude eest, animaatori, fotograafi teenuste eest või sünnipäevapaketti eest.

Close Menu

Order Corporate

Book date

Order Certificate

Leave Feedback

Jätta Tagasisidet

Telli Kinkekaart

Telli Sudame

Firmapeo Tellimine

Оставить Отзыв

Заказать Сертификат

Заказать Корпоратив

Заказать Свидание