Tere! Minu nimi on Aleksei ja ma olen ettevõtte iNgame-Tallinn omanik. Valmistame vingeid ja tehnoloogilisi põgenemistube, mis meeldivad kõigile . Olen sündinud ning kasvanud Narvas ja veel aasta tagasi ei osanud ma kahtlustadagi, et elul on mulle varuks tõeline seiklus – kolimine Tallinna ja isiklike mängutubade avamine.

See lugu nagu paljud teisedki lood sai alguse aastavahetuse eel. Sõitsime detsembris sõpradega Riiga ja otsustasime külastada põgenemistuba “Saag”. See oli meile kõigile esmakordne kogemus. Aga milline kogemus! Erutus, kirkad emotsioonid, võimalus ajusid ragistada – olime toimuvast tõelises vaimustuses! Arutlesime terve õhtu põgenemistoa üle ja otsisime uusi mänge. Tagasiteel koju tuli mulle aga pähe pöörane idee – rajada midagi sarnast ka Tallinnasse.

✅ Põgenemistube teha – see on imelihtne. Nagu jalgrattaga sõita! Jalgrattaga, mis põleb ja põleb ja sa oled põrgus 

Tööprotsess läks käima. Siis aga “hangus” kõik 4 kuuks – sobivate ruumide leidmine hakkas venima. Rendileandjad ütlesid ära, kui teada said, et meil on plaanis mängutubade ehitamine. Lõpuks leidsime oma “kodu” aadressil Narva mnt 7a. Ruumid olid muide äärmiselt hooletusse jäetud seisukorras. See-eest aga oli saun, mis tuli paraku lammutada. Muuseas, jagage kommentaarides arvamust, kuidas teile meeldib idee saunast põgenemistubades? Või põgenemistuba saunas? Ehk oleks pidanud selle alles jätma?

 Täna teed sa remonti ja homme… teed sa remonti 

aljad ehitamise ja remondi tegemise üle on eriti naljakad siis kui need ei puuduta sind  Meie jaoks oli see pikk ja vaevarikas etapp. Kellel nagu meilgi õnnestus pärast remonti ellu jääda, pange like! 

Mõistagi tuli ette ka lõbusaid hetki, kus oli raske naeru pidada. Kord elektromagnetlukku paigaldades sulges meie tehnik ennast kogemata sarkofaagi. Lõunapaus, mille ajal kõik hoonest lahkusid, lõppes alles 20 minuti pärast  .. Vangistuses tehnik tuletas meelde kõik muinasegiptuse sajatused, mida ainult teadis ja just tänu neile hõigetele me ta leidsimegi  Sarkofaagist aga käisid töötajad sellest ajast alates kaarega mööda. Vaaraod nalja ei mõista!

 Nüüd aga oleme juba peaaegu tolle magusa osani jõudnud, mis kingitusest räägib!  

a viimaks avasimegi uksed. Esimesed testmängud, esimesed kliendid… kõige lahedam, mis sellest tööst saada võib on meie külaliste siirad emotsioonid . Kuidas neil silmad pärast mängu põlevad, millise varjamatu vaimustusega nad üksteisega muljeid vahetavad. Just neil hetkedel saad aru, et kogu see jõud ja energia ei ole kulutatud asjata. 

Praegu on meil kaks põgenemistuba: “Muumia” (seikluslik ja hoogne) ja “Saag” (õuduse elementidega). Lähemal ajal avame veel kaks UUT tuba: “Harry Potter” ja “Da Vinci kood” (Muide, jagage kommentaarides meeste kontakte, kes jagavad midagi kvaliteetsest remondist ega pelga sarkofaagi kinni jääda

Armsad sõbrad, ärge häbenege, esitage kommentaarides küsimusi. Vastan meelsasti kõigile.

Lisa kommentaar

Close Menu

Order Corporate

Book date

Order Certificate

Leave Feedback

Jätta Tagasisidet

Telli Kinkekaart

Telli Sudame

Firmapeo Tellimine

Оставить Отзыв

Заказать Сертификат

Заказать Корпоратив

Заказать Свидание